Statybos fakulteto dekanei įteikta Lietuvos statybininkų asociacijos padėka

2019 m. mūsų šalyje jau 20-tą kartą buvo švenčiama profesinė statybininkų šventė – Statybininkų diena. Šventė įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą ir skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus.
 
Šia proga 2019 m. rugsėjo 6 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojamas šventinis renginys Statybininkų dienai paminėti. Šventės metu geriausiems šalies statybininkams buvo įteiktos Seimo, Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Valstybinės darbo inspekcijos, Užimtumo tarnybos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos, Lietuvos inžinierių sąjungos ir kitų asociacijų padėkos bei apdovanojimai už nuopelnus statybos srityje.
Už pagarbą savo profesijai, už atsakingai ir profesionaliai atliekamą darbą statybos sektoriuje Lietuvos statybininkų asociacijos padėka buvo įteikta Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Statybos fakulteto dekanei Linai Sakalauskienei.
 
Sveikiname Statybos fakulteto dekanę ir didžiuojamės jos bei viso Statybos fakulteto darbo įvertinimu!
 
 
statyb diena 2019 09 06
Šaltinis: http://www.statybininkai.lt/lt/lsa-aktualijos/571-apdovanoti-geriausi-lietuvos-statybos-sektoriaus-atstovai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU