Statybos fakulteto dėstytojai lankėsi Estijoje

2021 m. spalio 6–8 d. Statybos inžinerijos katedros dėstytojai dr.Andrius Gulbinas, dr.Paulius Gaučas, dr.Marija Vaičienė ir Airida Tylienė lankėsi TTK taikomųjų mokslų universitete (Estijos Respublika).

Mobilumo vizito metu apsikeista gerąja patirtimi apie studijų organizavimą pagal statybos inžinerijos krypties studijų programas, jose pritaikant nuotolinio darbo ir virtualaus mokymo galimybes bei į problemos sprendimą orientuoto mokymo diegimo principus. Diskutuota apie darnaus vystymo, zero waste idėjos principų taikymą įvairiuose studijų dalykuose ir projektuose, skaitytos paskaitos universiteto studentams. Susitikimų metu vykdyta ir mokslinės taikomosios veiklos rezultatų sklaida bei vietos tyrimų bazės apžvalga ir analizė, komunikuota studentų mokslo darbų ir tyrimų vykdymo klausimais. Pristatyta Mokslo dirbtuvių organizavimo patirtis ir praktika VTDK, siekiant ne tik informacijos sklaidos bei Mokslo dirbtuvių populiarinimo kitose aukštosiose mokyklose, bet ir bendravimo ir bendradarbiavimo ryšių gilinimo ir plėtojimo, potencialių bendrų Mokslo dirbtuvių projektų organizavimo. Aktyviai bendradarbiauta tarptautinių studentų projektų organizavimo ir vykdymo klausimais, suderintas naujo šiaurės šalių studentų projekto užduoties variantas, suplanuotos kūrybinės dirbtuvės. Lankytasi universiteto Statybos inžinerijos instituto auditorijose ir laboratorijose, apžiūrėtos erdvės studijoms, lankytasi Virtualios realybės klasėje – gautos kolegų iš universiteto rekomendacijos bus pritaikytos įkuriant ir naudojant Kolegijos Statybos fakultete kuriamą virtualios realybės klasę (pvz., bus iš naujo įvertintas kuriamos virtualios klasės dydis, atsižvelgiant į vietos poreikį vienai kompiuterizuotai vietai; rekomendacijos programinei įrangai, jutikliams ir davikliams bei kt.). Sukaupta nauja patirtis bus taikoma ir atnaujinant studijų dalykų turinį bei jį sklandžiau pritaikant darbui nuotoliniu būdu, atnaujinant studijų programų dalykų turinį bei atskirų dalykų (pvz., Jungtinis semestro projektas, Atsakingos inovacijos, Statinių projektavimo praktika) darbų užduotis ir pan.

Talinas1

Talinas3

Talinas4

Talinas6

Talinas7

Talinas12

rsz talinas15

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU