Statybos fakulteto dėstytojai lankėsi Suomijoje

2022 m. lapkričio 21-25 d. Statybos fakulteto dekanė, lektorė Lina Sakalauskienė ir fakulteto Verslo ir viešosios vadybos katedros lektorė Vaiva Mickevičienė pagal Erasmus+ mobilumo programą lankėsi Seijnajoki taikomųjų mokslų universitete (SeAMK) Suomijos Respublikoje.

Vizito tikslas – studijų tarptautiškumo plėtotė: statybos inžinerijos krypties studijos, vykdomos Statybos fakultete, savo turiniu atliepia SeAMK vykdomų studijų programų turinį.  

Vizito metu organizuoti susitikimai su tarptautinio skyriaus darbuotojais, dėstytojais, vyko kūrybinės dirbtuvės tarptautiškumo ir verslo įsitraukimo į studijų procesą didinimui. Aptartos bendradarbiavimo galimybės: diskutuota apie galimas bendras veiklas ir mokslinių tyrimų sritis, studentų bei dėstytojų mainus, apžiūrėta universiteto materialinė bazė, susipažinta su vykdomų užsakomųjų tyrimų rezultatais ir specifika, dalintasi gerąja patirtimi. Susitikimų metu pristatyta galimybė užsienio mokslininkams dalyvauti Lietuvos mokslų tarybos (LMT) kasmet skelbiamame konkurse dėstyti paskaitas Lietuvos aukštosiose mokyklose bei dalyvauti Erasmus+ Mišriose intensyviose (BIP) programose Kolegijoje 2023 m. kovo mėn.

Vizito metu Seijnajoki taikomųjų mokslų universitete vyko ir tarptautinė savaitė, kuri tapo puikia proga ne tik sustiprinti Kolegijos ir SeAMK bendradarbiavimą studentų ir dėstytojų mobilumo klausimais, bet ir užmegzti naujus kontaktus su kitomis aukštosiomis mokyklomis (pvz., su Zalzburgo taikomųjų mokslų universitetu Austrijos Respublikoje). Šios savaitės metu SeAMK studijų programos „Statyba“ baigiamojo kurso studentams pristatyta Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija bei Statybos fakultetas, Kolegijoje vykstoma tarptautinė veikla ir fakultete vykdomi projektai bei organizuojamos Mokslo dirbtuvės.

2022 11 1

2022 11 2

2022 11 4

2022 11 3

2022 11 5

L.Sakalauskienės nuotraukos

 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU