Statybos fakulteto diena

2017 m. balandžio 12 d. organizuota Statybos fakulteto diena „Mokymas(sis) dirbant komandoje. Projektinė veikla".
 
Renginio dalyviai plačiau supažindinti su fakulteto laboratorijomis, auditorijomis ir turimomis priemonėmis bei įranga, sudarant galimybes skirtingose apsilankymo fakultete maršruto punktuose patiems dalį jų išbandyti - nuo kompaso iki sudėtingesnių geodezinių prietaisų. Lankytasi Medžiagotyros ir standartizacijos, Inžinerinių sistemų, Šilumos, Geodezijos laboratorijose, kompiuterinėse auditorijose, komandinio-projektinio darbo erdvėje.
 
Renginio metu pristatyti projektinio darbo rezultatai: tarptautinių tarpdalykinių kūrybinių dirbtuvių projektiniai sprendiniai, mokslo dirbtuvių rezultatai ir kt., sudarytos galimybės sudalyvauti mini kūrybinėse dirbtuvėse „Statybinės medžiagos kitaip" ir bendradarbiaujant komandoje keliems nariams iš cemento masės pagaminti statybų aikštelėje ne dažnai sutinkamas formas ar elementus.
 
rsz 2017 04 12 1
 
rsz 2017 04 12 3
 
rsz 2017 04 12 4
 
rsz 2017 04 12 2
 
 
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU