Statybos fakulteto studentai dalyvavo Lietuvos čempionate „Makaronų tiltai 2022“

2022 m. gegužės 20 d. Statybos fakulteto studentai dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) organizuotame tradiciniame renginyje – Lietuvos čempionate „Makaronų tiltai 2022”. Kolegijos studijų programų Statyba ir Statinių inžinerinės sistemos studentai, susibūrę į dvi komandas – „VTDK Brigada“ ir „Taikomoji Makaronika“, kuruojami dėstytojų dr. Eugenijaus Gudonio, dr. Marijos Vaičienės ir lektorės Annos Glinskienės, konkurso finalui sukonstravo 2 tiltus. Pastarieji pagaminti pagal organizatorių nurodymus iš 1 kg pasirinktos formos makaronų ir klijų.
Lietuvos čempionate dalyvavo ir varžėsi 11 komandų iš Šiaulių, Klaipėdos, Troškūnų, Vievio, Kupiškio miestų mokyklų, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto. Kiekviena komanda dar iki demonstracinių tiltų bandymų, siekiant išsiaiškinti kuris tiltas atlaikys didžiausią apkrovą, atliko egzistuojančių tiltų bei gerų pavyzdžių analizę, parengė eskizus ir schemas, atliko atskirų fragmentų bandymus. Kolegijos Statybos fakulteto studentų sukonstruotiems tiltams atlaikius nemenkas apkrovas, „VTDK Brigada“ ir „Taikomoji Makaronika“ užėmė 5 ir 7 vietą !
Sveikiname studentus !

 
makaronai2
 
makaronai 3
 
makaronai4
 
makaronai 1
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU