Statybos fakulteto studentų susitikimas su „Erasmus+“ dalyviais

2017 m. lapkričio 16 d. organizuotas gerosios patirties sklaidos renginys-susitikimas Statybos fakulteto studentams.
 
Renginio-susitikimo metu II-o kurso nuolatinių studijų studentams „Erasmus+“ programos galimybes studijoms ir praktikai Kolegijos partnerių institucijose pristatė ir su studentais diskutavo susitikime dalyvavę Statybos fakulteto administracijos darbuotojai ir tarptautinių ryšių specialistai. Savo patirtį renginio-susitikimo dalyviams pristatė 2 studijų programos Statinių inžinerinės sistemos III-io kurso studentai, pusmetį ir metus studijavę Libereco technologijos universitete (Čekija), bei 3 studijų programos Statyba III-io kurso studentai, semestrą studijavę Rennes 1 universitete (Prancūzija).
 
erasmus 2017 11 17
 
Norinčius dalyvauti ,,Erasmus+" studentų mobilumo programoje ar turinčius klausimų, kviečiame užsukti į 401 kab. (lektorė Vaiva Mickevičienė, v.mickeviciene@vtdko.lt ) ir/ar pildyti registracijos dokumentus studijoms ir praktikai.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU