Statybos inžinerija: vizitas į UAB „JUNG VILNIUS“

2022 m. lapkričio 29 d. statybos inžinerijos krypties studentai ir dėstytojai vyko į UAB „JUNG VILNIUS“, Senasis Ukmergės kelias 12, Užubalių k., Avižienių sen., Vilniaus r. 

Vizito pradžioje dalyvius pasitiko UAB „JUNG VILNIUS“ direktorius Raimundas Skurdenis. Jis trumpai supažindino su įmonės veikla ir perspektyvomis. Vėliau vizito dalyviams įmonės darbuotojai pristatė energijos suvartojimo mažinimo strategiją, supažindino su pastatų automatizavimo energijos vartojimo efektyvumo privalumais ir sertifikuotais produktais, kuriuos galima sujungti į vieningą tinklą su KNX pastato sistema ir valdyti centralizuotai: nuo apšvietimo, šildymo, vėdinimo iki patalpų užtemdymo ar saugos funkcijų. Susitikimo metu studentai apžiūrėjo patalpų valdymo elementus bei jungiklių ekspoziciją, lankėsi demonstraciniame išmaniajame bute ir išmaniajame viešbučio numeryje, susipažino su protingo namo sistemos ir įdiegtais technologiniais sprendimais.

Vizitą studijų programų „Statyba“ III-io kurso ir „Statinių inžinerinės sistemos“ I-o bei III-o kurso nuolatinių studijų studentus ir Statybos inžinerijos katedros dėstytojams organizavo doc.dr. Marija Vaičienė.

foto 1 jung

foto 3 jung

foto 6 jung

foto 7 jung

foto 8 jung

foto 2 jung

A.Tylienės, M.Vaičienės nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU