Statybos inžinerijos katedros docentė dalyvavo stažuotėje įmonėje

2022 m. balandžio mėn. Statybos inžinerijos katedros docentė dr. Marija Vaičienė dalyvavo 5 dienų trukmės stažuotėje UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“, kuri priklauso Isover, Weber, Gyproc ir Ecophon prekės ženklus valdančių įmonių grupei „Saint-Gobain“, gaminančiai įvairius šiuolaikinius statybinius gaminius.

Stažuotės tikslas – susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais, gamybos technologijomis ir vykdomais moksliniais tyrimais statybos gaminių srityje, gilinti žinias apie inovatyvias ir šiuolaikiškas statybines medžiagas, gerinti profesinius įgūdžius ir įgyti naujų kompetencijų, reikalingų atnaujinant dėstomų dalykų „Statybinės medžiagos“ ir „Statiniai ir medžiagos“ turinį.

Stažuotės metu doc.dr. Marija Vaičienė susipažino su UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ veikla, teikiamomis paslaugomis ir aktualijomis bei pažangia patirtimi, Skandinavijos ir Baltijos regiono šalyse vykdomais moksliniais tyrimais. Įgijo žinių, reikalingų taikant šiuolaikines teorijas dėstomų dalykų srityje, gilino profesinius įgūdžius ir kompetencijas. Kartu su stažuotės vadove dr. Olga Kisiele lankėsi Weber mišinių gamybiniame padalinyje ir laboratorijoje Kaune (Alytaus g. 12A, Neveronys, Kauno raj.) bei Fibo blokų gamybiniame padalinyje Šiauliuose (Dvaro g. 162F, Šiauliai), kur susipažino su įmonės gaminama produkcija, gamybos technologija, procesais ir kt.

 
rsz_1_2.jpg 
 
rsz 12
 
rsz 3 3
 
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU