Statybos fakulteto studentė dalyvavo mokymuose Lenkijoje

2019 m. spalio 22 d. – lapkričio 1 d. studijų programos „Statyba“ I-o kurso studentė Augustė Agurkytė dalyvavo mokymuose pagal „Erasmus+“ jaunimo mainų projektą „Europiečiai yra viena šeima“ („Europeans are One Family”) Nr.2019-1-PL01-KA105-061802. Mokymai organizuoti įvairių Europos šalių studentams iki 21 metų amžiaus ir vyko Murzasichle (Lenkijos Respublika). Jų metu studentai diskutavo apie Europos integraciją, atvirumą kitoms kultūroms, tautoms be nereikalingų išankstinių nusistatymų.
 
„Dalyvavimas šiame projekte buvo neįkainojama gyvenimiška patirtis. Man tai – visiškas išlipimas iš komforto zonos, kurioje mėgdavau būti. Šiek tiek nerimo kilo, nes nemaniau, kad gebėsiu sklandžiai komunikuoti su kitos tautybės žmonėmis, bet visai nebuvo reikalo baimintis. Manau, jog tokia patirtis pasitarnautų kiekvienam studentui. Kardinalus aplinkos pakeitimas leidžia atitrūkti nuo rutinos, užmegzti naujas pažintis, pakeliauti ir pasisemti naujų žinių bei idėjų, teigia mokymuose dalyvavusi studentė.
 
auguste1
 
Auguste2 
 
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU