Studentų išvyka į Kauną ir Jonavą

2017 m. kovo 23 d. žurnalo Structum organizuotame konkurse “Išmanusis miestas III” dalyvaujantys studentai lankėsi Kaune įsikūrusioje įmonėje - UAB “Peikko Lietuva”, kuri specializuojasi gelžbetonio jungčių sprendimuose ir statybinėse kompozicinėse bei plieninėse konstrukcijose.
 
UAB „Peikko Lietuva“ projektavimo skyriaus vadovas Paulius Kugelis supažindino studentus su įvairiais konstrukciniais sprendiniais, pristatė kuriamo stadiono sprendimus, aprodė statybinių plieninių konstrukcijų gamyklinį cechą ir atsakė į studentų klausimus.
 
Po viešnagės Kaune, studentai lankėsi Jonavos sporto arenoje, kur susitiko su UAB „Fima", Jonavos miesto savivaldybės atstovais ir arenos administratoriais. Dalyvavo ekskursijoje „Pažangūs inžineriniai sprendimai moderniose sporto arenose: pritaikymas, nauda ir pavyzdžiai“ ir apžiūrėjo arenoje įdiegtus UAB „Fima" elektroninius inžinerinius sprendimus, diskutavo apie konstrukcinius sprendinius, aktualius šiuolaikinėms sporto arenoms.
 
 
rsz 2017 03 23 3
 
rsz 2017 03 23 1
 
rsz 2017 03 23 2
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU