Studijų programa „Statinių inžinerinės sistemos“: pažintis su specialybe pažintinės praktikos metu

2021 m. rugsėjo 1–10 d. studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ nuolatinių studijų I-o kurso studentams vyko Pažintinė praktika, kurios metu pirmakursiai ne tik supažindinti su pasirinkta studijų programa, specialybe ir būsima darbo aplinka, bet ir su studijų organizavimo tvarka ir eiga: Statybos fakulteto prodekanė Airida Tylienė studentams vedė įvadą į studijas, organizavo „Erasmus+“ mobilumo programos galimybių pristatymą bei susitikimą su asmens duomenų apsaugos pareigūnu bei Kolegijos bibliotekos darbuotojais, kurie studentus supažindino su bibliotekos paslaugomis, darbo tvarka, paieškos sistemomis. Studentams organizuotas ir susitikimas su grupės kuratore, sudaryta galimybė sudalyvauti mini ekskursijoje po Kolegijos auditorijas, laboratorijas ir kitus su studijomis susijusius padalinius.

Praktikos metu studentams buvo numatytos edukacinės išvykos, praktiniai mokymai-seminarai:

2021 m. rugsėjo 7 d. studentams organizuota edukacinė išvyka į UAB „TECE Balticum“, kur Aurimas Valatka, įmonės projektų vadovas, praktinių mokymų metu studentus supažindino su vamzdžių, naudojamų inžinerinėse sistemose, asortimentu, pasirinkimo kriterijais, vamzdžių sujungimo būdais, naujausiomis vandentiekio ir šildymo, grindinio šildymo sistemomis. Jiems pristatyta ir TECEflex-universali lanksčių vamzdžių sistema vidaus vandentiekio, šildymo ir grindų šildymo sistemoms, aptartos įvairios jungtys sujungimo sistemoms su daugiasluoksniais vamzdžiais. Įgytos žinios ir gebėjimai studentų bus taikomi studijuojant specialybės dalykus: Pastatų šildymas, Vandentvarkos sistemos, Inžinerinių sistemų montavimas, rengiant pažintinės praktikos ataskaitą.

2021 m. rugsėjo 8 d. studentai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Tradicinė ir alternatyvi energetika“ į Energetikos ir technikos muziejų, kur susipažino su pirmosios Vilniaus elektrinės istorija bei pagrindine elektrinės įranga, atominės elektrinės veikimo principu bei šiuolaikinės energetikos technologijomis – naujausiomis alternatyviomis technologijomis, skirtomis gaminti ,,žaliąją“ energiją.

2021 m. rugsėjo 9 d. studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ I-o kurso studentai dalyvavo praktiniame seminare „Įrankių parinkimas plieno, polietileno, spalvotųjų metalų vamzdžių sriegimui, pjaustymui bei vamzdžių sujungimui su fitingais“. Jį vedė Mindaugas Stepulaitis, UAB „REMS“ gamyklos atstovas Lietuvoje.

SS21D praktika

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU