Tėvų diena 2019

2019 m. spalio 26 d. Kolegijoje organizuotas išskirtinis renginys – „Tėvų diena 2019“, pakvietęs I-o kurso studentų tėvelius ir artimuosius tapti aktyvia, nedaloma Kolegijos bendruomenės dalimi. Diena buvo kupina įspūdžių ir patirčių: nuo pažinties su studijomis Kolegijoje, diskusijų su fakulteto administracija ir studijų programų komitetų pirmininkais, iki pagrindinių laboratorijų, mokymo(si) erdvių apžiūros, dalyvavimo kūrybinėse veiklose ir visą renginį vainikavusios ekskursijos po Vilniaus senamiestį.

Su Statybos fakulteto I-o kurso studentų tėveliais ir artimaisiais bendravo ir studijų klausimus aptarė fakulteto dekanė Lina Sakalauskienė, prodekanė Airida Tylienė, lektorė Virginija Urbonienė, o ekskursiją po Vilniaus senamiestį pravedė bei Gedimino kalno tyrinėjimo ir tvarkymo paslaptis atskleidė Statybos fakulteto docentas dr. Rimantas Mackevičius.

tevu diena 2019 10 26

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU