Transporto logistika: edukacinė išvyka į UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

2022 m. balandžio 22 d. studijų programos „Transporto logistika“ II-o kurso nuolatinių studijų studentams ir programos dėstytojams organizuota edukacinė išvyka į UAB „Hellmann Worldwide Logistics“ Dariaus ir Girėno g. 81, Vilnius.

Tikslas – sudaryti galimybes studentams realioje aplinkoje pagilinti turimas teorines dalykų „Krovinių ir keleivių vežimas“, „Sandėliai ir terminalai“ bei „Transporto ekonomika“ žinias apie krovinių pervežimus skirtingomis transporto rūšimis, sandėliuose naudojamą įrangą ir vykstančius procesus.
 
Edukacinės išvykos metu studentai ne tik susipažino su UAB „Hellmann Worldwide Logistics“ veikla, bet ir turėjo galimybę įvertinti įmonės sandėliuose naudojamą įrangą ir analizuoti realioje įmonėje vykstančius procesus. Išvykos metu diskutuota ir apie transporto ir saugojimo paslaugų sektoriaus realijas, aptartos praktikos atlikimo ir įsidarbinimo galimybės. Edukacinės išvykos metu įgytos žinios bus pritaikytos rengiant studijų dalykų „Krovinių ir keleivių vežimas“ bei „Sandėliai ir terminalai“ praktinius darbus, analizuojant ekonominius, eksploatacinius ir kitus maršrutų sudarymo rodiklius dalyko „Transporto ekonomika“ paskaitų metu.
 
Edukacinę išvyką studentams organizavo Verslo ir viešosios katedros vedėja Jurgita Ginavičienė. Studentus įmonėje kuravo UAB „Hellmann Worldwide Logistics“ Kelių transporto vadovas Ignotas Braziulis.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU