Transporto logistika: pažintinės praktikos metu studentams organizuotos išvykos ir susitikimai

Studijų programos „Transporto logistika“ I-o kurso ištęstinių studijų studentams Pažintinės praktikos metu organizuotos edukacinės išvykos ir susitikimai-viešos paskaitos su kviestiniais svečiais iš įmonių. Renginiuose dalyvavo ir šios studijų programos II-o kurso nuolatinių studijų studentai.

  • 2022 m. balandžio 5 d. vyko kviestinio svečio iš „Baltic Consol Line” paskaita apie oro ir jūrų pervežimų organizavimo privalumus ir skirtumus. Susitikimą-viešą paskaitą vedė įmonės atstovas Marius Jankevičius. Jis studentus supažindino su oro ir jūrų pervežimų organizavimo privalumais ir skirtumais, kylančiomis problemomis ir iššūkiais, su kuriais šiuo metu susiduria įmonė.
  • 2022 m. balandžio 6 d. organizuotos edukacinės išvykos į logistikos ir transporto įmonę UAB „Integre Trans“, Sporto g. 18, Vilnius. Tikslas – susipažinti studentus su logistines ir transportavimo paslaugas teikiančios įmonės veiklos specifika, teikiamų paslaugų ypatumais, logistiniais procesais ir vykdomais krovinių vežimo maršrutais.
  • 2022 m. balandžio 7 d. vyko kviestinio svečio iš „Delamode Baltics” paskaita apie ekspedicinės ir transporto įmonės veiklos ypatumus. Susitikimą-viešą paskaitą vedė įmonės žmogiškųjų ryšių specialistė Aistė Indriūnaitė. Susitikimo metu siekta studentus supažindinti su ekspedicinės ir transporto įmonės veiklos ypatumais, aptarti žmogiškųjų išteklių valdymo patirtį ir problemas.

Pažintinės praktikos metu organizuotų renginių metu įgytas teorines ir praktines žinias studentai taikys rengdami praktikos ataskaitą bei atlikdami studijų dalykų „Transporto vadyba ir verslo organizavimas“ bei „Krovinių ir keleivių vežimas“ praktinių ir savarankiškų darbų užduotis.

Išvykas ir susitikimus-viešas paskaitas Pažintinės praktikos metu organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jurgita Ginavičienė bei katedros lektorė Danutė Puodžiukienė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU