Transporto logistika: pirmo kurso studentai naujus studijų metus pradėjo pažintine praktika

2022 m. rugsėjo 1–9 d. studijų programos „Transporto logistika“ nuolatinių studijų I-o kurso studentams vyko Pažintinė praktika, kurios metu pirmakursiai ne tik supažindinti su pasirinkta studijų programa, specialybe ir būsima darbo aplinka, bet ir su studijų organizavimo tvarka ir eiga: Statybos fakulteto prodekanė Airida Tylienė studentams vedė įvadą į studijas, organizavo „Erasmus+“ mobilumo programos galimybių pristatymą bei susitikimą su asmens duomenų apsaugos pareigūnu. Organizuotas ir studentų susitikimas su Kolegijos bibliotekos darbuotojais, kurie supažindino su bibliotekos paslaugomis, darbo tvarka, paieškos sistemomis. Studentai su grupės kuratorėmis dalyvavo ekskursijoje po Kolegijos auditorijas, laboratorijas ir kitus su studijomis susijusius padalinius.
Pažintinės praktikos metu studentams buvo numatyti susitikimai-seminarai su socialinių partnerių atstovais, edukacinės išvykos:
 
  • 2022 m. rugsėjo 5 d. studentai dalyvavo susitikime-viešoje paskaitoje, kurią vedė UAB „Transfera“ vyriausias veiklos vadovas K. Jadkonis ir pardavimų vadybininkas L.Baltaduonis. Svečiai susitikimo metu pristatė įmonės veiklą, apžvelgė logistikos sektoriaus iššūkius ir ateities perspektyvas.
  • 2022 m. rugsėjo 6 d. I-o kurso studentai aplankė AB „LTG Infra“ Vilniaus intermodalinį terminalą (Baltosios Vokės Sodų g. Vilnius), kur turėjo galimybę susipažinti su konteinerinio krano ir konteinerių krautuvo techninėmis galimybėmis ir stebėti krovos proceso elementus. Intermodalinio terminalo vadovas V. Bartkevičius  studentams pasakojo apie terminalo veiklos ypatumus, krovinių srautų judėjimą, teikiamas sandėliavimo ir muitinės tarpininkų paslaugas. Taip pat su studentais aptarė šiuo laikotarpiu kylančias transporto ir logistikos sektoriaus ir intermodalinio terminalo problemas bei jų sprendimo būdus, analizavo ateities perspektyvas. Taip pat rugsėjo 6 d. pirmakursiai klausėsi viešos paskaitos, kurią skaitė UAB „Baltic Ground Service“ logistikos grupės vadovas E. Staknys ir žmogiškųjų resursų vadovė I. Dzangirasvili. Viešos paskaitos metu I-o kurso studentams pristatytos pagrindinės temos sąvokos, supažindinta su reglamentuojančiais dokumentais, pristatyti sektoriaus statistiniai rodikliai ir svarbiausi projektai. Surengtoje viktorinoje patikrintos studentų žinios – penkiems geriausias žinias pademonstravusiems studentams įteikti apdovanojimai.
  • 2022 m. rugsėjo 8 d. I-o kurso studentai dalyvavo susitikime ir su UAB „Hellmann Worldwide Logistics“ Sausumos transporto vadovu I. Braziuliu. Susitikimo metu studentams pristatytos įmonės veiklos kryptys, naudojami ištekliai. Taip pat pranešėjas studentus supažindinimo su pagrindiniais reikalavimais dirbant transporto vadovo, transporto vadybininko bei asistento darbą.
  • 2022 m. rugsėjo 9 d. studentai aplankė naujame ir moderniame pastate įsikūrusią logistikos įmonę UAB „Girteka logistic“, Laisvės pr. 36 Vilnius. Studentai buvo supažindinti su įmonės veikla, taikomomis inovacijomis, pažangiais darbo metodais, kartu aptartas hibridinio darbo modelis. Įmonės patalpose žmonių ir organizacijos kultūros projektų vadovė J. Geibuvienė, svarbių klientų projektų vadovė D.Jankauskienė, autokolonos vadovas M.Volosevič, reisų planuotoja G. Aleksandrovič, klientų aptarnavimo operacijų grupės vadovė V. Tatarčuk supažindino studentus su transporto, klientų aptarnavimo, pardavimų bei personalo padalinių veikla. Susitikimų metu studentai turėjo galimybę ne tik aptarti karjeros galimybes, bet ir sužinoti daugiau apie darbo kasdienybę. Surengtoje viktorinoje patikrintos studentų žinios – trims geriausias žinias pademonstravusiems studentams įteikti apdovanojimai.
Pažintinės praktikos metu organizuotų renginių metu įgytas teorines ir praktines žinias studentai taikė rengdami praktikos ataskaitą bei taikys ateityje atlikdami studijų dalykų „Transporto vadyba ir verslo organizavimas“ bei „Krovinių ir keleivių vežimas“ praktinių ir savarankiškų darbų užduotis.
 
Išvykas ir susitikimus-viešas paskaitas pažintinės praktikos metu organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jurgita Ginavičienė bei katedros lektorės Indrė Sprogytė-Bredelienė, Aušra Špuraitė ir Danutė Puodžiukienė.
 
logistika 2022 1
 
logistika_2022-2.jpg
 
logistika 2022 4
 
 
 
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU