Transporto logistika: Transporto ir krovinių biržos TimoCom atstovo vizitas-paskaita

2022 m. lapkričio 28 d. Statybos fakultete svečiavosi Transporto ir krovinių biržos „TimoCom“ atstovas – biržos atstovybės Lenkijoje direktorius Denis Pašala. Jis studijų programos „Transporto logistika“ I-II kurso nuolatinių studijų studentams bei Verslo ir viešosios vadybos katedros dėstytojams skaitė paskaitą „Transporto ir krovinių birža – transporto vadybininko darbo įrankis“, kurios metu dalyvius supažindino su Transporto ir krovinių birža „TimoCom“, aptarė krovinių ir transporto pasiūlymus bei kainodaros sudarymą, diskutavo apie Europos Komisijos priimtus teisės aktus, reglamentuojančius transporto sektoriaus veiklą, įvardino reikalingus dokumentus, pristatė teigiamas ir neigiamas šiuo metu vykstančių pokyčių pasekmes. Studentams ir dėstytojams pristatytos ir praktikos bei stažuočių atlikimo galimybės.

Susitikimo-paskaitos metu įgytas žinias ir gebėjimus studentai galės pritaikyti dalykų „Verslo pagrindai“, „Transporto vadyba ir verslo organizavimas“, „Transporto veiklos teisinis reglamentavimas ir muitinės veikla“, „Krovinių ir keleivių vežimas“, „Sandėliai ir terminalai“ paskaitų metu rengdami savarankiškus bei praktinius darbus.

Susitikimą organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja, lektorė Jurgita Ginavičienė.
 
Timocom TL21D
J.Ginavičienės nuotrauka
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU