Ukmergėje gimnazijų moksleiviams pristatytos Kolegijoje vykdomos studijos

2020 m. vasario 25 d. Statybos fakulteto dėstytojai ir studentai lankėsi Ukmergėje, kur dviejų gimnazijų vyresniųjų klasių moksleivius supažindino su studijų galimybėmis Kolegijoje, detalizavo stojimo sąlygas ir absolventų įsidarbinimo perspektyvas.

Kartu su Statybos inžinerijos katedros vedėja, doc. dr. Marija Vaičiene ir lektore Indre Sprogyte Ukmergės Jono Basanavičiaus ir Antano Smetonos gimnazijoje lankėsi bei su studentų kasdieniais džiaugsmais ir perspektyvomis supažindino būsimieji Kolegijos absolventai – studijų programos „Statyba“ III-io kurso studentė Miglė Meilūnaitė ir studijų programos „Statinių inžinerinės sistemos“ III-io kurso studentas Linauras Mažionis. Kolegijos Statybos fakulteto dėstytojams ir studentams antrino ir Kolegijos socialinio partnerio – UAB „Ukmergės Statyba“ – atstovas, generalinis direktorius Edmundas Karaniauskas, pristatęs Kolegijos absolventų poreikį darbo rinkoje, įgytas kompetencijas ir ateities perspektyvas.

Ukmerge 2020 02 25 2

Ukmerge 2020 02 25 1

Apie tai rašo ir mokyklos: https://www.smetona.ukmerge.lm.lt/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU