Kviestinio svečio paskaita „Muitinės procedūros ir pokyčiai UAB „Easting Cust Broker“

Pažintinės praktikos metu, 2021 m. balandžio 22 d., studijų programos „Transporto logistika“ I kurso ištęstinių studijų studentams organizuota kviestinio svečio paskaita „Muitinės procedūros ir pokyčiai UAB „Easting Cust Broker“.

Tikslas – supažindinti studentus  su muitinės procedūromis UAB „Easting Cust Broker“ pavyzdžiu  bei aptarti vykstančius pokyčius, susijusius su muitinės procedūromis ir įtakojančius įmonių veiklą.
 
Nuotoliniu būdu vykusios paskaitos metu, UAB „Easting Cust Broker“ vadovas Kazimieras Kazėnas studentams pristatė pagrindines muitines procedūras ir jų svarbą įmonėje, pateikė konkrečių pavyzdžių. Pristatyti bei detaliau aptarti muitinės tarpininko dokumentai, išskirti jų pildymo niuansai, atkreiptas dėmesys į Brexit ir kitų veiksnių įtaką muitinės procedūrų atlikimui. Pažintinės praktikos metu organizuoto susitikimo ir paskaitos metu įgytos teorinės ir praktinės žinios bus prtaikytos ne tik studentams atliekant praktines užduotis pažintinės praktikos metu, bet ir vėliau studijuojant dalykus „Logistika“, „Transporto priemonės“, „Transporto ekonomika“.
 
Susitikimą su UAB „Easting Cust Broker“ vadovu ir paskaitą studentams organizavo lektorė Indrė Sprogytė.
 
2021 04 22 2
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU