VIPSKILLS projekto koordinatorių susitikimas Ispanijoje

2018 m. sausio 29 d. – vasario 2 d. Kordobos universitete vyko „Erasmus+“ strateginės partnerystės projekto „Virtualūs ir intensyvūs kursai, lavinantys būsimų inžinierių praktinius įgūdžius“ (Virtual and Intensive Course Developing Practical Skills of Future Engineers (VIPSKILLS) Nr.2016-1-PL01-KA203-02615 koordinatorių susitikimas. Jame dalyvavo projekto vykdytojo, Balstogės technikos universiteto (Lenkija; BUT), ir partnerių iš Kordobos universiteto (Ispanija; UCO), Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (Lietuva; VTDK) bei Lenkijos statybos inžinierių ir technikų asociacijos (Balstogės padalinio) atstovai. Kolegiją projekto partnerių susitikime atstovavo projekto grupės koordinatorė Airida Tylienė.
 
Susitikimo metu aptartos projekto metu jau įgyvendintos veiklos ir pasiekti rezultatai, diskutuota apie studentų vasaros mokyklų organizavimą, dėstytojų darbą ir studentų pasiekimus, aptarta e-mokymosi medžiaga ir leidybai rengiama knyga. Kitas projekto koordinatorių susitikimas vyks 2018 m. balandžio 9–13 d. Vilniuje.
 
 
cordoba 2018 01 02 1
 
Cordoba 2018 01 02 4
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU