Vyko informacinis susitikimas „Lietuvos kariuomenė. Pareiga. Karjera“

2021 m. balandžio 14 d. Statybos fakulteto studentams organizuotas informacinis susitikimas su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovu.

Susitikimo tikslas – pristatyti Statybos fakulteto studentams karinės tarnybos atlikimo Lietuvos kariuomenėje galimybes dar studijų metu bei aptarti karjeros galimybes jau baigus studijas kolegijoje.

Nuotoliniu būdu vykusio susitikimo metu, Vilniaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyresnysis verbuotojas Igoris Bartanovičius pristatė informatyvų pranešimą „Lietuvos kariuomenė. Pareiga. Karjera“, kurio metu susitikimo dalyvius supažindino su karo prievolininko teisėmis, atsakomybe ir vertybėmis, veikla tarnybos metu, apgyvendinimo ir finansavimo tarnybos metu sąlygomis. Vėliau susitikimo svečias atsakė į studentų pateiktus klausimus, kvietė konsultuotis ir tartis karo prievolės atlikimo klausimais.

Daugiau informacijos apie kariuomenę, tarnybos būdus, šauktinių sąrašus

Susitikimą organizavo Statybos fakulteto prodekanė Airida Tylienė.

sauktiniu tarnybos vietos 2021 metais new

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU