Vyko konkursas „Smart komanda“

 
2020 m. gruodžio 14-16 d. nuotoliniu būdu vyko Statybos fakulteto studentų konkursas „SMART komanda“, organizuotas Verslo ir viešosios vadybos katedros dėstytojų.
 
Konkurso tikslas – ugdyti studentų socialinius ir asmeninius gebėjimus bei paskatinti studentų įgytas žinias taikyti realių problemų sprendimui, įgyvendinant tarpdalykines ir tarpkryptines veiklas. Įgytos žinios ir patirtis bus pritaikoma dirbant komandoje ir sprendžiant realias problemas, vystant kūrybinius ar verslo projektus, rengiant savęs ar komandos reprezentacinius pristatymus.
 
Konkurse dalyvavo per 36 dalyvius, susibūrusius į 7 studentų komandas. Renginio metu studijų programų „Transporto logistika“ ir „Statyba“ I-III kurso nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai pristatė savo komandas ir jų šūkius, dalyvavo protų mūšyje bei Konstitucijos egzamine. Įvertinus visų konkurse dalyvavusių studentų komandų rezultatus, geriausia komanda buvo pripažinta studijų programos „Transporto logistika“ III kurso nuolatinių studijų studentų komanda. Sveikiname konkurso nugalėtojus !
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU