Statyba ir Statinių inžinerinės sistemos: Vyko kviestinių svečių iš įmonės Italijoje paskaita

2022 m. kovo 18 d. nuotoliniu būdu studijų programų „Statyba“ ir „Statinių inžinerinės sistemos“ studentams organizuota kviestinių svečių iš Italijos įmonės „ROTHO BLAAS“ paskaita anglų kalba – „The potential of CLT structures“. Ją vedė įmonės techniniai konsultantai Hannes Spitaler ir Filippo Riviera, organizavo lektorė Anna Glinskienė ir docentė dr. Marija Vaičienė.

Ši paskaita – vienas sudėtinių Statinių projektavimo praktikos elementų. Jos metu studentai supažindinti su kryžmai sluoksniuotos medienos (angl. Cross Laminated Timber) kaip statybinės medžiagos ypatybėmis, privalumais, paruošimu ir gamyba, panaudojimo galimybėmis ir pritaikymo ateityje perspektyvomis. Taip pat pristatytos inovatyvios jungtys CLT konstrukcijoms, jų montavimo bei jungimo galimybės ir technologiniai aspektai. Detalesniam susipažinimui ir įvairių studijų darbų atlikimui studentai galės naudotis pažintiniu mokomuoju stendu, laikinai įrengtu Statybos fakultete tarpininkaujant įmonės „ROTHO BLAAS“ atstovui Lietuvoje Donatui Galiniui.

 
rothoblass1
 
rothoblass2
 
rothoblass3
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU