Vyko studentų mokslinė-praktinė konferencija „Verslo ir technologijų inovaciniai sprendimai“

2021 m. vasario 18 d. Statybos fakultete nuotoliniu būdu vyko Verslo ir viešosios vadybos katedros organizuota mokslinė-praktinė studentų konferencija „Verslo ir technologijų inovaciniai sprendimai“.

Konferencijos tikslas – ugdyti studentų gebėjimą atlikti taikomuosius tyrimus, dalyvauti diskusijoje verslumo bei technologijų inovacinių sprendimų klausimais; pasidalinti įžvalgomis ir pristatyti atliktų tyrimų rezultatus.

Pranešimų kryptys:
• Darnus vystymasis ir besikeičianti verslo aplinka.
• Technologijos studijose ir versle.
• Studentų verslumo ugdymas.
• Logistikos proceso valdymo inovaciniai sprendimai.
• Inovaciniai sprendimai statybos sektoriuje.
• Transporto inžinerijos inovaciniai sprendimai.
• Informacinės technologijos studijose ir versle.
 
Konferencijoje 18 studentų pristatė pranešimus aktualiomis tiek patiems studentams, tiek ir Lietuvos verslui temomis, nagrinėjo ir analizavo įvairius duomenis vertinant verslo aplinką. Studentai ne tik informatyviai ir įdomiai pristatė savo temas, bet ir argumentuotai atsakė į pateiktus klausimus, apgynė savo pristatyme išdėstytą medžiagą ir nuomonę.
 
Konferencijos metu rinktas ir dalyviams labiausiai imponavęs pranešimas – geriausiu pranešimu konferencijos dalyvių nuomone išrinktas studijų programos „Kelių inžinerija“ studento Goro Jokimčiaus pranešimas „Vilniaus šiaurės-vakarų dalies susisiekimo infrastruktūros apžvalga 2018-2021 metų laikotarpiu“ (kuravo lektorė Jūratė Romeikienė). Sveikiname geriausio pranešimo autorių ir jį kuravusią dėstytoją!
 
Studentu konferencija
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU