Transporto logistika: Vyko studentų susitikimas su UAB „Transimeksa“ atstovais

2022 m. vasario 10 d. studijų programos „Transporto logistika“ II-IV nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams bei studijų programos dėstytojams organizuotas susitikimas su UAB „Transimeksa“ atstovais – Justina Kaušpėdaitė, Personalo skyriaus vadovė, susitikimo dalyviams skaitė viešą paskaitą. Ji vyko 502 aud., papildomai transliuota ir MS Teams platformoje susitikime negalėjusiems dalyvauti studentams bei dėstytojams.

Susitikimo metu dalyviai turėjo galimybę ne tik susipažinti su įmonės vykdoma veikla ir jos plėtros galimybėmis, pokyčiais ir iššūkiais, su kuriais susiduria įmonė, bet ir diskutuoti bei aptarti transporto ir saugojimo paslaugų sektoriaus aktualijas ir gamybinės praktikos atlikimo galimybes. Susitikimo metu pateikta informacija ir žinios bus pritaikytos atliekant dalykų „Krovinių ir keleivių vežimas“, „Sandėliai ir terminalai“ praktinius bei savarankiškus darbus.

Susitikimą organizavo Jurgita Ginavičienė, Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja.
 
UAB Transimeksa2
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU