Vyko tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „TECHNOLOGINĖS INOVACIJOS – 2019“

2019 m. lapkričio 13-14 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje vyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „TECHNOLOGINĖS INOVACIJOS – 2019“.
 
Konferencijos tikslas – pristatyti mokslo ir technologinių inovacijų idėjas ir pasiekimus, atliepiančius ketvirtosios pramonės revoliucijos poreikių perspektyvą ir Lietuvos prioritetines darnaus vystymosi sritis, bei aptarti tolimesnes technologinių inovacijų vystymosi tendencijas mechatronikos, transporto, statybos inžinerijos ir logistikos srityse.
 
2019 m. lapkričio 14 d. Statybos fakultete organizuotas konferencijos sekcijos „Statybos inžinerija“ darbas. Jos metu atstovai iš įvairių akademinių, mokslo institucijų ir įmonių aptarė statybos technologijų ir statybinių medžiagų, skaitmeninės statybos, matavimų technologijų klausimus. Pristatytos ne tik technologinės inovacijos, tačiau raginta ir diskutuoti visuomenei aktualiais aspektais. Apie dalyvavimą konferencijoje ir iniciatyvų pristatymą dalintasi ir po konferencijos (https://structum.lt/straipsnis/iniciatyvos-ismanusis-miestas-sumanytoja-mazieji-miestai-taip-pat-turi-teise-tapti-ismaniais/).
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU