Vyks susitikimai-paskaitos su kviestiniais svečiais iš įmonių

 
Studijų programos „Transporto logistika“ studentai vėl kviečiami į susitikimus-paskaitas su kviestiniais svečiais iš įmonių:
  • 2020 m. spalio 15 d. su II-o kurso ištęstinių studijų studentais susitiks ir paskaitą „Logistikos grandinės valdymas“ skaitys UAB „Cargo Stream“ direktorius Skirmantas Rimkus. Paskaitos metu bus pristatyta logistikos grandinės valdymo platforma, skirta analizuoti kelių transportą.
    Susitikimas-paskaita vyks 405 aud. 14.30 val. 
  • 2020 m. spalio 20 d. II-III kurso nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai kviečiami į kviestinio svečio – Regimanto Kacevičiaus, UAB „Colliers International Advisors“ partnerio, Pramonės ir Logistikos paslaugų grupės vadovo, paskaitą „Logistikos patalpų rinka Lietuvoje“, kurios metu studentai galės ne tik susipažinti su logistikos patalpų rinka, sandėlių plėtros apžvalga ir vykdomais naujais projektais, bet ir įvertinti pagrindinius sandėliavimo kainodaros kriterijus.
    Paskaita vyks 502 aud., pradžia – 10.20 val.
  • 2020 m. spalio 21 d. vyks Lauros Buitkuvienės iš UAB „Baltic Ground Service“ paskaita „Standartinės antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugos, jų reikšmė ir svarba“. Dalyvauti paskaitoje kviečiami studijų programos „Transporto logistika“ II-o  kurso ištęstinių studijų studentai bei visi besidomintys svečio iš įmonės pristatoma tema – bus galimybė susipažinti su oro vežėjams teikiamomis paslaugomis, antžeminių, orlaivius aptarnaujančių, paslaugų svarba ir reikšme.
    Kviestinio svečio paskaita vyks 512 aud. 14.30 val.

Kviečiame dalyvauti!

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU