Statybos fakulteto ištakos glūdi dar 1954 m., kai Statybos ministro įsakymu buvo įkurtas Vilniaus statybos technikumas. 1991 m. birželio 5 d. jis reorganizuotas į Vilniaus aukštesniąją statybos mokyklą, o 2002 m. mokyklai tapus Vilniaus statybos ir dizaino kolegija, įsteigtas ir Statybos fakultetas.

Fakultete vykdomos studijų programos:

Studijų metu teikiamos ne tik žinios, formuojami praktiniai įgūdžiai, bet ir ugdomos visapusiškos, išsilavinusios asmenybės, kvalifikuoti specialistai.

Rengiamos naujos studijų programos būsimiems inžinieriams.

Fakultete dirba kvalifikuoti dėstytojai. Jie nuolat tobulina kvalifikaciją, dalyvauja tarptautiniuose projektuose, stažuotėse, pagal Erasmus mainų programą vyksta dėstymo vizitų į kitų Europos šalių aukštąsias mokyklas.

Fakultetas aktyviai bendradarbiauja su įvairiais socialiniais dalininkais, organizuoja susitikimus, tarptautines studentų kūrybines dirbtuves (workshop'us), konkursus, seminarus ir konferencijas. Viena jų, jau tapusi tradicine, - praktinė studentų konferencija "Aplinkos apsauga ir inžinerija" Žemės dienai paminėti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU