2018 m. spalio 9 d. UAB ,,Infoera“ lektorius Vytautas Puras skaitė paskaitą

2018 m. spalio 9 d. Technikos fakulteto Aktų salėje gausus studentų ir dėstytojų būrys klausėsi UAB ,,Infoera“ lektoriaus Vytauto Puro paskaitos apie elektros inžinerijoje naudojamas kompiuterines programas. Klausytojai buvo supažindinti su programinės įrangos ypatumais:

  • Autodesk AutoCAD Electrical® – specializuota programinė įranga su gausia simbolių ir automatikos produktų duomenų baze, kuria galima automatiškai sudaryti kiekių žiniaraščius, operatyviai surasti ir įvertinti galimas projektuotojų klaidas, pagal elektros schemas paruošti valdymo skydų surinkimo brėžinius ir išnaudoti visą šios programinės įrangos funkcionalumą.
  • Autodesk® Revit® – tai BIM (building Information Modeling) – informacinio pastato modeliavimo standartus atitinkanti programinė įranga, apimanti statinio geometriją ir pastato vidaus inžinerinę įrangą – elektrą, ryšius, vandentiekį, nuotekas, šildymą, vėdinimą ir t. t.
  • MagiCAD Electrical® – programinė įranga, pritaikyta AutoCAD®, Revit® ir susieta su realių gamintojų duomenų bazėmis.

 Po paskaitos lektorius atsakė į klausimus, vyko diskusijos.

spalio9

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU