Kviečiame į VTDK renginį Technikos dienos 2019

ss

Kviečiame į VTDK renginį Technikos dienos 2019

2019 m. kovo 25–28 dienomis Technikos fakultete organizuojamas kasmetinis renginys Technikos dienos 2019.

Renginio tikslas – tobulinti studentų žinias ir gebėjimus mechanikos, kompiuterinio modeliavimo, technologijų ir valdymo inovacijų srityse, skatinti domėjimąsi šiuolaikinėmis technologijomis ir inovatyviais sprendimais bei populiarinti inžinerijos studijų programas.

Technikos dienos 2019 atidarymo metu kartingų treneris Martynas Tankevičius supažindins su kartų techninėmis charakteristikomis, pristatys kartų sporto Lietuvoje laimėjimus. Bus pristatyta kartingų klubo Lenktynių linija kartų paroda.

Renginio metu vyks Mechanikos, Kompiuterinio modeliavimo žinių konkursai. Studentai, dalyvavę Erasmus+ mainų programoje, dalinsis įgyta studijų patirtimi. Apvalaus stalo diskusijoje Šiuolaikinės kartos studijos: naujas požiūris ir galimybės fakulteto studentai ir dėstytojai diskutuos apie projektinę veiklą, tarptautiškumą, inovatyvių inžinerinių sprendimų integravimą į studijas. Benediktas Vanagas, vienas žymiausių lenktynininkų Baltijos šalyse, pasidalys įžvalgomis apie automobilių sportą bei Dakaro lenktynių įspūdžiais.

Technikos dienų 2019 renginių ciklą užbaigs studentų mokslinė praktinė konferencija Technologijų ir valdymo inovacijos 2019.

Renginio Technikos dienos 2019 programa

Kviečiame į susitikimą su Lietuvos automobilių sporto lenktynininku, Dakaro lenktynių dalyviu Benediktu Vanagu.
Susitikimas vyks 2019 m. kovo 28 d. 10.30 val. (vieta –Aktų salė, 303 a.)

authorRytis SeskaitisMC1 6074x

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU