Kviečiame į VTDK renginį „Technikos dienos 2018”

Capture

2018 m. balandžio 9–12 dienomis Technikos fakultete organizuojamas renginys Technikos dienos 2018.

Renginio tikslas – tobulinti studentų žinias ir gebėjimus mechanikos, kompiuterinio modeliavimo, technologijų ir valdymo inovacijų srityse, skatinti domėjimąsi šiuolaikinėmis technologijomis ir inovatyviais sprendimais.

Renginio metu vyks Mechanikos, Kompiuterinio modeliavimo žinių konkursai, įmonių atstovai pristatys sportinių, hibridinių ir elektrinių automobilių inovatyvius technologinius sprendimus, studentai, dalyvavę Erasmus plius mainų programoje, dalinsis įgyta studijų patirtimi. Technikos dienų 2018 renginių ciklą užbaigs studentų mokslinė – praktinė konferencija Technologijų ir valdymo inovacijos 2018. Konferencijos metu studentai pristatys atliktus tyrimus, vykdomus projektus, diskutuos su lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių atstovais apie įmonių valdymo naujoves, taikomas technologijų inovacijas ir jų plėtros galimybes.

Renginio Technikos dienos 2018 programa

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU