PASKELBTI PROFADIENIO ATRANKOS REZULTATAI

Capture

Sveikiname Technikos fakulteto studentus Lauryną Lašą, Evaldą Striauką, Mantą Gervelį, Andrių Strazdą bei Mantą Lukauską, dalyvavusius verslumo dienos ,,Profadienis“ atrankoje ir patekusius į finalą. Finalinio renginio metu Lietuvos kolegijų studentų komandos susitiks su Lietuvos įmonių ekspertais ir spręs verslo logiką perteikiančias užduotis.

Atrankoje dalyvavo 607 studentai iš aštuoniolikos neuniversitetinių aukštųjų mokyklų. Susitikę su įdarbinimo ir personalo atrankos įmonės ,,Emplonet“ ir įmonės ,,Unoparks“ ekspertais, jie diskutavo, kas mus motyvuoja dirbti.  Vaidmenų žaidimo metu buvo įvertinta motyvacijos priemonių (horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujo verslo pradžios (angl. spin-off) privalumai ir rizika.

Atrankos metu dalyviai atliko testą, įvertino žinias įvairiomis verslo temomis (verslo idėjų kūrimo, projektų valdymo, socialinių medijų, kainodaros ir rinkodaros).

2017 m. spalio 19 d. vyksiančio ,,Profadienio“ programą sudarys 5 verslo iššūkiai -- užduotys, parengtos SEB banko, įmonės ,,Western Union“, Lietuvos marketingo asociacijos ir ,,Biok“ laboratorijos, ,,Integrity“  bei ,,Digital Academy“  ekspertų. ,,TMD Partners“ konsultantas Darius Pietaris pasidalins mintimis apie tai, kaip vertinti žinių ir patirties vertę ir tapti geidžiamiausiu darbuotoju.

Geriausiai atlikusi ,,Profadienio“ užduotis komanda bus apdovanota europarlamentaro Petro Auštrevičiaus prizu – kelione į Europos Parlamentą.

Projektą suorganizavo VšĮ ,,Profat“.

Projekto partneriai: SEB bankas, ,,Western Union“, ,Lietuvos marketingo asociacija, UAB ,,Digital Academy“, UAB ,,Integrity“, UAB ,,TMD Partners“, UAB ,,Emplonet“, Lietuvos Respublikos

švietimo ir mokslo ministerija, UAB ,,Verslo žinios“, UAB ,,Uno Parks“, Europos Parlamento informacijos biuras.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU