Specialieji pirminiai kursai vairuotojų mokytojams ir vairavimo instruktoriams

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Technikos fakultetas aktyviai dalyvauja suaugusiųjų neformaliojo švietimo veikloje. 2021 m. balandžio 6 d. – gegužės 12 d. vyksta kursai siekiantiems tapti vairavimo mokytojais ir instruktoriais. Kursai organizuojami pagal Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos direktoriaus patvirtintas 160 val. mokomųjų dalykų programas, suderintas su Lietuvos transporto saugos administracija. Vairuotojų mokytoju ir (arba) vairavimo instruktoriumi vairavimo mokykloje gali dirbti asmuo, kuriam nustatyta tvarka suteikta tokia teisė. Vairuotojų mokytojas ar vairavimo instruktorius privalo turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą (vairuotojų mokytojas, be to, privalo būti baigęs automobilizmo studijas), trejų metų vairavimo patirtį tos kategorijos transporto priemonėmis, su kuriomis moko vairuotojus.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu. Kursuose dalyvauja 7 klausytojai. Asmenims, sėkmingai įvykdžiusiems mokymų programą, išduodama įskaitų ir egzaminų kortelė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU