Technikos fakultete įvyko mokslinė praktinė studentų konferencija ,,Technologijų ir valdymo inovacijos 2019“

2019 m. kovo 28 d. renginio Technikos dienos 2019 metu įvyko mokslinė praktinė studentų konferencija Technologijų ir valdymo inovacijos 2019.

            Konferencijos tikslas – ugdyti studentų savarankiškumą, aktyvumą, skatinti domėjimąsi technologijų inovacijomis bei gebėjimą jas taikyti praktiškai. Studentai, dalyvaujantys eksperimentinės plėtros projekte, perskaitė pranešimą „Elektrinio karto projektavimas ir gamyba“. Kolegijos studentų ir mokslininkų atliekami taikomieji tyrimai apibendrinti pranešime „Brauno dujų įtaka kibirkštinio uždegimo variklio degimo procesui“. Konferencijos sekcijoje  Studentų inžineriniai sprendimai pristatyti studentų mokslo dirbtuvių metu atlikti projektai: „Modernios parkavimo sistemos įdiegimas į senus automobilius“, „Saulės elementų konstrukcijos naudojimo galimybės ir efektyvumas“, „M2 klasės autobuso automatinių durų ir neįgaliųjų platformos valdymo sistemos projektavimas“.

Konferencijos sekcijoje Technologinės ir socialinės inovacijos studentai perskaitė šiuos panešimus: „Dvikryptė saulės sekimo sistema“, „Elektromobilio įkrovos patogumo gerinimas ir infrastruktūros kūrimas Lietuvos ir Baltijos šalyse“. Socialinių ir verslumo problemų sprendimo galimybės pristatytos šiuose pranešimuose: „Maltiečių ordino veiklos pristatymas“, „Bendravimo kultūra darbe“, „Šalčininkų bendruomenės ir tarptautinės organizacijos „Sokol“ bendradarbiavimo geroji patirtis“, „Automobilių saugos sistemos. Taisyklingi terminai“, „Profesinės etikos problemos ir reakcija į jas“, „Etiško sprendimo svarba darbe“, „Sociologinis požiūris į globalią komunikaciją“.

Dėkojame visiems konferencijos dalyviams ir organizatoriams.

915A9961e

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU