Technikos fakultete lankėsi žinomas Lietuvos lenktynininkas Benediktas Vanagas

2019 m. kovo 28 d. renginio Technikos dienos 2019 metu Technikos fakultete lankėsi žinomas automobilių sporto lenktynininkas Benediktas Vanagas. Garsus sportininkas yra pasiekęs aukštų sportinių rezultatų ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratono ir bekelės varžybų trasose.

Susitikimo metu lenktynininkas Benediktas Vanagas pasidalijo įspūdžiais apie Dakaro ralį, įsimintinus gyvenimo įvykius ir ateities planus. Daug diskutuota, atskleista motyvaciją skatinančių įžvalgų, pateikta naudingų patarimų.

Studentų paklaustas kas svarbiausias automobilių lenktynėse – vairuotojas, šturmanas ar mechanikai, sportininkas atsakė, kad komanda. Komanda yra stipri tiek, kiek stiprus jos žemiausios grandies narys. Jei visi komandos nariai savo darbą atliks puikiai, tačiau nors vienas (pavyzdžiui, mechanikas) netinkamai, pasekmės gali būti liūdnos visai komandai. Diskusijai pakrypus apie sėkmę, lenktynininkas atskleidė, kad lenktynėse sėkmė sudaro tik labai nedidelį procentą, visa kita lemia tinkamas pasirengimas.

Po renginio lenktynininkas lankėsi laboratorijose ir susipažino su Automobilių transporto inžinerijos studijų programos studentų vykdomais projektais. Benediktui Vanagui įspūdį paliko studentų pagamintas lenktyninis automobilis ir elektrinis kartingas. Lenktynininkas pabrėžė, kad labai svarbu gyvenime turėti svajonę ir jos siekti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU