Technikos fakultete vyko apvalaus stalo diskusija „Šiuolaikinės kartos studijos: naujas požiūris ir galimybės“

2019 m. kovo 27 d. Technikos fakulteto studentai ir dėstytojai dalyvavo apvalaus stalo diskusijoje „Šiuolaikinės kartos studijos: naujas požiūris ir galimybės“.

Lietuvos aukštosios mokyklos nuolat tobulina studijų programas siekdamos, kad studentai įgytų teorinių žinių ir jas efektyviau pritaikytų praktikoje. Atsižvelgiant į įmonių poreikius ieškoma būdų skatinti studentų kūrybiškumą, spręsti netipines bei kompleksines problemas, kad absolventai galėtų konkuruoti kintančioje darbo rinkoje. Technikos fakulteto studentai ir dėstytojai apvalaus stalo diskusijoje „Šiuolaikinės kartos studijos: naujas požiūris ir galimybės“ aptarė, su kokiais iššūkiais susiduriama, kokių galimybių suteikia vykdomos studijos, nukreiptos į projektinės veiklos, inovatyvių inžinerinių sprendimų integraciją. Technikos fakultete jau daug metų vykdomi projektai. Buvo sukurti mokomieji stendai, studentiška formulė, šiuo metu gaminamas elektrinis kartas. Studentai pasidžiaugė, kad dalyvaudami įvairiuose Kolegijos projektuose įgyja neįkainojamos patirties ir žinių. Studentai ir dėstytojai labai palankiai vertina galimybę vykdyti realius projektus, kurių reikia įmonėms. Taikomųjų tyrimų vykdymas, jų rezultatų įtraukimas į studijuojamus dalykus, galimybė studentams kartu su mokslininkais rengti straipsnius ir juos pristatyti mokslinėse konferencijoje, dalyvavimas Erasmus+ programoje pateisina lūkesčius tapti Europos ir pasaulio piliečiais.

915A9899 e554

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU