Hibridinių automobilių ir elektromobilių pristatymas Technikos fakultete

2017 m. kovo 22 d. vyko studentus ir dėstytojus sudominęs stendinių pranešimų pristatymas „Hibridiniai automobiliai ir elektromobiliai“.

Renginyje lankėsi žinomų hibridinių automobilių ir elektromobilių gamintojų atstovai. Tai buvo puiki proga pamatyti automobilius, pabendrauti su juos eksploatuojančiais darbuotojais. UAB „Møller Auto Vilnius“ atstovas Antanas Petkūnas su kolegomis pristatė automobilius Golf GTE, Passat GTE, E-Golf, Edvardas Domanskis ir Aleksandr Lapševič iš UAB „KIA Auto“ pademonstravo hibridinio automobilo Kia Niro ir elektromobilio Kia-SOUL-EV galimybės, UAB „Tokvila“ specialistas Šarūnas Stumbras pristatė hibridinį automobilį Toyota C-HR. Taip pat buvo demonstruojamas elektra varomas miesto automobilis BMW i3. UAB „Scania Lietuva“ atstovas Povilas Grachovskis pristatė aukščiausios kokybės standartus transporto pramonėje atitinkantį sunkvežimį Scania.

IMG 1040 e

IMG 1047 e

IMG 1052 e

IMG 1054 e

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU