Technikos fakulteto Automobilių transporto inžinerijos katedroje vykdomas projektas „Motociklo prototipo projektavimas ir gamyba“

2021 metais laikantis visų saugumo reikalavimų toliau vykdomas eksperimentinės plėtros projektas „Motociklo prototipo projektavimas ir gamyba“. Motociklo prototipo „Cafe racer“ projekto idėja kilo 2019 metais Automobilių transporto inžinerijos katedros lektoriui Sauliui Stravinskui ir katedros vedėjui Petrui Kaikariui. Vėliau prie projekto prisidėjo katedros lektorius Audrius Matulis.

2019 m. rudenį motociklą ėmėsi projektuoti Automobilių techninio eksploatavimo ir Automobilių elektronikos sistemų studijų programų studentai, taip pat Automobilių transporto inžinerijos katedros dėstytojai.

2020 metų pavasarį buvo pagamintos motociklo detalės (sėdynė, išmetimo sistema, įvairūs laikikliai ir apdailos elementai), suremontuotas variklis, stabdžiai, perdarytas rėmas ir elektronikos komponentai.

2020 metų rudenį gavus paramą iš UAB „Audatex Baltics“ motociklas nudažytas, o 2021 metais surinktas, baigiami ir kiti darbai.

Stravinskas1

Stravinskas2

Stravinskas3

Stravinskas4

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU