Technikos fakulteto dekanė Gražina Strazdienė ir lektorius Kęstutis Jasiūnas dalyvavo „Erasmus+“ programos projekto „Virtualūs ir intensyvūs kursai, lavinantys būsimų inžinierių praktinius įgūdžius” (VIPSKILLS) mokymuose Kordobos universitete (Ispanija)

2017 m. gegužės 28 d. – birželio 2 d. Technikos fakulteto dekanė Gražina Strazdienė ir lektorius Kęstutis Jasiūnas dalyvavo „Erasmus+“ programos projekto „Virtualūs ir intensyvūs kursai, lavinantys būsimų inžinierių praktinius įgūdžius” (VIPSKILLS) mokymuose Kordobos universitete (Ispanija).

Vizito metu aplankytas Kordobos universitetas, kuriame vykdomos bakalauro, magistro ir doktorantūros studijos teisės, socialinių mokslų, sveikatos mokslų, maisto, fundamentinių ir technologijos mokslų srityse. Susipažinta su Kordobos universiteto fakultetais ir mokyklomis, išsidėsčiusiomis įvairiose Andalūzijos regiono vietose: Rabanales, Belmez. Aptartos bendradarbiavimo galimybės su Inžinerijos mokslų mokykla, aplankytos laboratorijos, biblioteka ir kt.

Kordobos universitetas palaiko glaudžius bendradarbiavimo ryšius su verslo sektoriumi ir, remdamasis nuostata ne tik ugdyti kvalifikuotus specialistus, bet ir skatinti juos tapti išsilavinusiais šalies piliečiais, didelę reikšmę skiria studentų verslumo ugdymui.

Vizito dalyviai lankėsi pažangiose Andalūzijos regiono įmonėse. Luceno mieste – Technologijų ir inovacijų centre, įmonėje „Keyter“, Andalūzijos inovacijų centre.

IMG 20170530 110033

IMG 20170601 101224

IMG 20170601 102118

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU