Technikos fakulteto dėstytojai lankėsi Prancūzijoje

2017 m. spalio 19–20 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Automobilių transporto inžinerijos katedros lektorius Saulius Stravinskas ir Elektros inžinerijos katedros lektorius dr. Aurelijus Pitrėnas lankėsi Rennes universitete, Prancūzijoje. Vizito tikslas – įvertinti VTDK studentų Mindaugo Pakalnio ir Edvardo Šaškevičiaus, studijuojančių pagal Erasmus+ programą, atliktus darbus, taip pat dalyvauti tarptautiniame pramonės forume.

VTDK studentai Mindaugas Pakalnis ir Edvardas Šaškevičius pagal Erasmus+ programą dalyvaudami tarptautiniame projekte atliko tyrimus su guma. Pagrindinis tyrimo tikslas – nustatyti automobilių pramonėje naudojamos gumos mechanines savybes, atlikti tempimo bandymus. Studentai parengė tyrimo ataskaitą ir VTDK dėstytojams pristatė atliktus darbus.

Pramonės forume VTDK dėstytojai Prancūzijos universiteto studentams pristatė Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Untitled

Untitled1

Untitled2

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU