„Toyota Baltic AS“ padovanojo studijoms skirtą hibridinį automobilį

2018 m. lapkričio 14 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje organizuota tarptautinė mokslinė – praktinė konferencija „Technologinės inovacijos 2018“.

Konferencijos metu Kolegijos ilgametė partnerė įmonė „Toyota Baltic AS“ padovanojo mokymui skirtą hibridinį visureigį „Toyota RAV4“. Ši šiuolaikiška transporto priemonė – tai trečias „Toyota Baltic AS” automobilis, skirtas studentų studijoms. Studentai susipažins su šiuolaikiniuose automobiliuose naudojamomis komforto, saugumo, traukos ir kitomis sistemomis, elektroniniais komponentais ir išmoks atlikti tokių komponentų diagnostiką.

 „Toyota Baltic AS“ jau ne vienerius metus remia gabiausius studentus. Ir šios konferencijos metu „Toyota Baltic AS“ Direktorių tarybos atstovas keturiems Automobilių techninio eksploatavimo studijų programos studentams įteikė „Toyota“ vardines stipendijas.

9Z9A6536

9Z9A6554

9Z9A6562

9Z9A6569

9Z9A6576

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU