Vilniaus inžinerijos dienos (IDI)

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) drauge su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA) ir Vilniaus miesto savivaldybe organizuoja profesinio informavimo renginį Vilniaus inžinerijos dienos (IDI) 2017.

Renginio tikslas vyresniųjų klasių moksleivius (8-12kl.) supažindinti su inžinerijos mokslų krypčių studijomis ir pristatyti karjeros perspektyvas Vilniaus regiono ir šalies pramonės įmonėse, suteikiant galimybę pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir įrenginius. Ketvirtosios pramonės revoliucijos kontekste diskutuosime su švietimo sektoriaus, asociacijų ir verslo atstovais apie neišvengiamus pokyčius švietime. Kontaktų mugėje VTDK studentus supažindinsime su pramonės įmonėmis, karjeros perspektyvomis. Dalyvių laukia interaktyvūs užsiėmimai, aktualūs pranešimai, panelinė diskusija ir kontaktų mugė.

Renginys yra nemokamas. Būtina išankstinė registracija.
Kontaktas pasiteiravimui:  tel. (8 5) 234 1675, el. p. komunikacija@vtdko.lt

Daugiau informacijos: Moksleiviams
Daugiau informacijos: Studentams
Daugiau informacijos: Įmonėms

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU