Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos ir Elektros sektoriaus asociacijos organizuota konferencija „Elektros energetika: mokslas ir verslas“

esa2

2018 m. balandžio 18 d. Technikos fakultete įvyko Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos ir Elektros sektoriaus asociacijos organizuota konferencija „Elektros energetika: mokslas ir verslas“. Konferencijoje mokslo, verslo, politikos ir elektros sektorių atstovai pasidalijo įžvalgomis apie elektros energetikos plėtros kryptis, perspektyvas ir naujas verslo galimybes bei specialistų rengimą, diskusijų dalyviai akcentavo švietimo ir verslo sinergijos bei glaudaus bendradarbiavimo būtinybę.

Konferencijos dalyvius pasveikino ir kolegiją pristatė Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos direktorė Liucija Nijolė Kikutienė.

Lietuvos Respublikos energetikos viceministras Egidijus Purlys perskaitė pranešimą, kuriame pristatė nacionalinės energetikos nepriklausomybės strategijos projektą. Su Vilniaus ir Kauno miestų kogeneracinių jėgainių projektais supažindino ir faktus apie galimą jėgainių veiklos poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai pateikė UAB „Lietuvos energijos“ Kogeneracinių jėgainių projektų tarnybos direktorius dr. Nerijus Rasburskis. AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ Išmaniosios apskaitos vystymo skyriaus vadovas Evaldas Žibaitis papasakojo apie išmaniosios apskaitos sistemos diegimo Lietuvoje programą. Kauno technologijos universiteto Elektros ir elektronikos fakulteto Elektros energetikos sistemų katedros vedėjas prof. dr. Saulius Gudžius kalbėjo apie energetikos studijų Lietuvoje galimybes ir tendencijas. AB „Litgrid“ Strategijos departamento direktorius Liutauras Varanavičius pristatė Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacijos su kontinentine Europa projekto naudą ir iššūkius.

Išklausę pranešimus švietimo, verslo ir elektros sektorių atstovai susibūrė „apvalaus stalo“ diskusijai, kurioje aptarė energijos inžinerijos ir elektros inžinerijos studijų krypties programų tobulinimo kryptis ir perspektyvas.

IMG 8952 e

IMG 8960 e

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU