Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos ir HASS techninio mokymo centro organizuota 3-ioji „Europos CNC pedagogų konferencija“

2018 m. balandžio 25, 26 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Technikos fakultete vyko trečioji tarptautinė Europos CNC pedagogų konferencija (European CNC Educators’ Conference).
    Konferencijos dalyvius pasveikino Technikos fakulteto dekanė dr. Gražina Strazdienė ir HAAS Automation Europe vadovas Simon Vanmaekelbergh. Į konferenciją atvyko daugiau kaip 80 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Portugalijos, Švedijos, Nyderlandų, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Graikijos, Ispanijos, Rumunijos, Bosnijos ir Hercegovinos.
    Tarptautinėje konferencijoje Formulės 1 projektavimo patirtimi pasidalijo Andrew Denford, „Denford Ltd“. (Didžioji Britanija), apie mokslo, švietimo ir gamybos sąsajas kalbėjo Bente Homann, EUC „Nordvest“ (Danija), pramonės plėtros projektus ir perspektyvas Bosnijoje ir Hercegovinoje pristatė Mladen Kostić, „Intera“. Po pranešimų konferencijos dalyviai susibūrė konstruktyviai diskusijai. Įmonių HAAS, „Sandvik-Coromant“, „Autodesk“, „Mastercam“, „Esprit, „Keller“, „Renishaw“, „Blaser“, „F1 in Schools“, „Cimcool“ atstovai pasidalijo patirtimi, aptarė naujų technologijų diegimą, pramonės skaitmenizacijos tendencijas.
    Tarptautinės konferencijos dalyviai ir svečiai aplankė UAB „Sargasas“, UAB „Šviesos konversija“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybiškumo ir inovacijų centrą „Linkmenų fabrikas“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU