Studijuok VTDK

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Unikali aukštoji mokykla – čia susitinka kūryba ir inovacijos

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – didžiausia inžinerijos mokslų ir menų studijų krypčių kolegija Lietuvoje! Čia susitinka bei puikiai dera dizainas, technologijos ir inovacijos. Na, o kur dar rasi kolegiją, kurioje gimsta studentiškos formulės bolidas ar elektrinis kartas?
 
Siūlome 17 studijų programų – nuo grafinio dizaino ir interjero dizaino iki transporto logistikos ir atsinaujinančios energijos inžinerijos. Tikime, kad viename iš 3 fakultetų – Dizaino, Statybos ir Technikos – atrasi savo ateities profesiją!
 
Nuolat atnaujiname studijų programas. 2023 m. startuoja Išmaniųjų pastatų inžinerija ir Verslas ir muitinės veikla.

Auginame paklausiausius specialistus

Kolegijos studijų programos yra paremtos šiuolaikinėmis tendencijomis, tad čia galėsi tapti vienu paklausiausių specialistų: statybų sektoriaus, reklamos ir rinkodaros, IT sektoriaus specialistu, programinės įrangos ir kitų sričių inžinieriumi. Taip pat ruošiame atsinaujinančios energetikos specialistus, kurie turės itin didelę paklausą ateityje dėl klimato kaitos.

O gera žinia ta, kad mūsų kolegijoje didžioji dauguma studentų gauna valstybės finansavimą ir studijuoja visiškai nemokamai!

Moderniausios laboratorijos ir dirbtuvės – sėkmingos karjeros pradžia

Kolegijoje didelį dėmesį skiriame praktiniam mokymuisi, kad gebėtum dirbti su moderniausiais darbo rinkoje naudojamais įrankiais. Čia tapsi tikru technologijų asu! Kolegijoje turime:

 • 48 laboratorijas.
 • 4 piešyklas.
 • Grafikos studiją su kūrybinėmis dirbtuvėmis.
 • Filmavimo paviljoną, kino salę ir eksperimentinės animacijos studiją.
 • Garso ir vaizdo montažines, garso įrašų studiją ir 3 fotostudijas.
 • Automatikos ir mechatronikos laboratoriją.
 • Elektros tinklo laboratoriją.

Čia gimsta inovacijos

Kolegija bendradarbiauja su vienais sėkmingiausių verslų, kurie besidalindami savo patirtimi studentams padeda sukurti naujoves!

Kolegijoje „Toyota Baltic“ įkurtas „Toyota“ techninio mokymo centras yra aprūpintas modernia diagnostine įranga, automobiliais simuliatoriais ir mokomaisiais stendais. Šioje laboratorijoje mokysies atlikti diagnostiką naudodamas automobilių Lexus LS 460, Toyota RAV4 Hybrid ir Toyota Yaris simuliatorius!

Toyota remia inovatyvių studentų projektų, tokių kaip Studentiška formulė, Elektrinis kartas, Sportinis kartas ar Elektrinis paspirtukas, įgyvendinimą. O kiekvienais metais geriausiems VTDK Automobilių techninio eksploatavimo studijų programos studentams yra skiriamos vardinės stipendijos.

Studentus motyvuoja ir statybos įmonė „YIT LIETUVA“ įsteigusi konkurencingas stipendijas.

Čia tau atsiveria visos galimybės!

Projektas „Formula student“

Mūsų Automobilių transporto katedros studentai ir dėstytojai pirmąkart Lietuvoje sukonstravo tarptautinius reikalavimus atitinkantį lenktyninį bolidą „Formula student”, skirtą varžytis įvairiose užsienio šalyse vykstančiose studentų varžybose.

Šis projektas apėmė įvairias sritis: mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, bandymų, kūrybos, verslo organizavimo ir vadybos. O studentams teko garbė pademonstruoti savo žinias ir kompetencijas kuriant tikrą produktą, kuris buvo pritaikytas ir profesionaliam automobilių sportui!

Pirmasis elektrinis kartas Lietuvoje

Kolegijos studentai visuomet randa būdų maloniai nustebinti!

Studentų suprojektuotas ir pagamintas pirmasis Lietuvoje elektrinis kartas savo galingumu konkuruoja net su tradiciniais profesionaliais benzininiais kartais sporto varžybose bei gali išvystyti net iki 120 km/h greitį ir važiuoti iki 1 val. vienu įkrovimu. Visgi didžiausias šio karto pranašumas – ekologiškumas ir draugiškumas aplinkai.

Kartui sukurti buvo naudojami pažangūs sprendimai: ličio-jono baterijos, stiklo pluošto kompozitas, 3D spausdinimas, CNC technologija.

Įkvepiantys dėstytojai – savo srities ekspertai

Sakoma: „Kokia tavo aplinka, toks ir tu!“ Čia tavo ateities karjera rūpinsis patyrę ir profesionalūs dėstytojai.

Kolegijos gretose turime net 140 savo srities profesionalų dėstytojų, tarp jų – 30 turi daktaro laipsnį bei 10 dėstytojų turi pripažintą menininko statusą.

Jaukūs ir patogūs studentų bendrabučiai

Gyvenimas bendrabutyje – nepakeičiama studentiško gyvenimo patirtis. O ten gyvenusieji patvirtins, kad „barakas“ juokingiausių ir smagiausių istorijų šaltinis! Visiems norintiems studentams (išskyrus vilniečius) garantuojame jaukų bendrabutį Vilniuje su visais patogumais. O savo sveikata rūpintis galėsi modernioje naujoje treniruoklių salėje.

Apsigyventi gali 5 bendrabučiuose:
Antakalnio g. 56, P. Vileišio g. 20, Antakalnio g. 52, V. Grybo g. 39, Statybininkų g. 3.

Studijos, darbas ir kelionės – tikrai suderinama!

Mokytis ir dirbti pas mus visai ne problema, nes gali pasirinkti ne tik nuolatines, bet ir ištęstines studijas bei taip sklandžiai derinti mokslus su darbu.

O jei kirba smalsumas, kas vyksta ten už jūrų marių, pasinaudok galimybe studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje ir patirk tai savo kailiu!

 

Kolegijoje taip pat gali studijuoti 4 studijų programas anglų kalba:

 • Civil Engineering,
 • Information Systems Engineering,
 • Transport Logistics,
 • Automotive Electronics Systems.

Jų metu ne tik patobulinsi savo anglų kalbos įgūdžius, bet ir susipažinsi su įvairiataučiais žmonėmis.