Svečių iš UAB „Kečas“ seminaras-paskaita

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Svečių iš UAB „Kečas“ seminaras-paskaita

 

2023 m. spalio 12 d. Statybos fakultete svečiavosi UAB „Kečas“ atstovai. Kviestiniai svečiai iš įmonės fakulteto studentams ir dėstytojams vedė seminarą-paskaitą apie plokščiųjų stogų inspekcijų ir patikros svarbą.

Seminaro-paskaitos pradžioje statybos inžinierius Rytis Skaudžius aptarė stogo dangų tipus bei pagrindines šlaitinių ir plokščiųjų stogų įrengimo technologijas, taip pat įvardijo stogų įrengimo ir šiltinimo medžiagas bei šiuolaikinėje statyboje taikomus sprendimus, aptarė lietaus nuvedimo nuo stogų būdus, akcentavo tinkamo hidroizoliacijos sistemos įrengimo svarbą ir kt. Seminaro-paskaitos dalyviams Rytis Skaudžius  nurodė ir dažniausiai daromas stogų įrengimo klaidas, pristatė ir tų klaidų sprendimo būdus, juos gausiai iliustruodamas vaizdine medžiaga bei pavyzdžiais iš Lietuvos ir kitų šalių, pasidalijo gerąja patirtimi ir praktiniais patarimais.

UAB „Kečas“ Vilniaus regiono vadovas Kęstas Gudelevičius seminaro-paskaitos dalyviams pristatė inovatyvius hidroizoliacijos patikros sprendimus, apžvelgė tiek tradicinius, tiek inovatyvius hidroizoliacijos tikrinimo metodus, įvardijo defektų nustatymo būdus, aptarė elektros nuotėkio nustatymo ir lokalizavimo metodus.

Seminaro-paskaitos pabaigoje studentams ir dėstytojams buvo sudaryta galimybė praktiškai apžiūrėti seminaro metu pristatytas medžiagas bei prietaisus, kuriais atliekamos patikros.

 

Seminarą-paskaitą organizavo Statybos fakulteto prodekanė, lektorė Airida Tylienė.