Tarptautinė inžinerinės geodezijos praktika

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2024 m. gegužės 13–16 dienomis kolegijos Statybos fakultete vyko Tarptautinė inžinerinės geodezijos praktika.

Tarptautinėje praktikoje kartu su Statinių inžinerinių sistemų studijų programos II kurso ištestinių studijų studentais (SS22N-1 gr.) ir lektore Natalija Augūniene dalyvavo 5 Talino taikomųjų mokslų universiteto (Estija) studentai bei dėstytojai dr. Tarvo Mils ir Raivo Ranne.

Atlikdami praktiką studentai atliko inžinerinius geodezinius matavimus elektroniniais tacheometrais „Leica“ bei automatiniais nivelyrais „Nicon“, apdorojo duomenis, parengė geodezinius brėžinius AutoCAD programa, susipažino su matavimų skaitytuvų (skenerių) technologija bei jos taikymu.

Dėstytojas iš Talino paskaitą apie lazerinį skenavimą ir jo taikymą projektuojant statybos darbus taip pat skaitė ir SP23D-1, SS21D-1 ir IP23D-1 grupių studentams.

Tarptautinėje inžinerinės geodezijos praktikoje studentai bei dėstytojai dalijosi gerąja praktika bei patirtimi inžinerinės geodezijos srityje. Dirbdami komandose studentai įgijo patirties, tobulino bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius, kurie skatins siekti geresnių mokymosi rezultatų.