Projekto EnRRICH konferencija Dubline birželio 22-24 d.

Pasibaigus semestrui užbaigti ir pilotiniai Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos mokslo dirbtuvių projektai, vykdomi projekto EnRRICH („The Enhancing Responsible Research and Innovation through Curricula in Higher Education“) apimtyje. Kolegijos patirtis birželio 22-24 d. buvo pristatyta Dubline vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Inspiracijos – partnerystės su bendruomenėmis integravimas į mokymą(-si) siekiant atsakingų tyrimų ir inovacijų“ (Inspire – Integrating community based partnership into learning and teaching for responsible research and innovation (RRI)). Aktuali konferencijos tematika pritraukė dalyvių iš viso pasaulio – patirtimi dalinosi ne tik Europos aukštųjų mokyklų atstovai, bet ir mokslininkai, visuomeninių organizacijų atstovai iš JAV, Kanados, Australijos, Malaizijos, Indijos.

Džiaugiamės, kad konferencijoje dalyvių susidomėjimo sulaukė VTDK dėstytojų ir studentų įgyvendintas projektas „Mink Šv. Kalėdų link“, kurio metu buvo sukonstruota 6 metrų aukščio kalėdinė elgutė Balsiuose, šviečianti panaudojus energiją, sukuriamą žmonėms minant dviračius. Projekto pristatymas autoritetingos tarptautinės komisijos sprendimu pelnė 2-ąją vietą.

Projektas EnRRICH įgyvendinamas trylikos Europos aukštųjų mokyklų konsorciumo ir finansuojamas pagal Europos Komisijos (EK) mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020”. Projekto metu analizuojami ir praktiškai išbandomi įvairūs atsakingų mokslinių tyrimų ir

inovacijų (AMTI) instrumentai, kurie padėtų įdiegti atsakingus tyrimus ir inovacijas į studijų programas, skleidžiama geroji partnerių patirtis įvairiose Europos šalyse.

Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie projektą, prašome kreiptis: Anna Aleknavičienė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, a.aleknaviciene@vtdko.lt, tel. (8-5) 234 04 88.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU