Automobilių techninis eksploatavimas

Automobilių techninis eksploatavimas (įstojusiems 2018 metais)
Fakultetas: Technikos fakultetas
Valstybinis kodas: 6531EX025
ISCED kodas: 6550716
Studijų kryptis: Transporto inžinerija
Studijų formos: Nuolatinė, Ištęstinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai, Ištęstinė - 4 metai

Studijų programos specializacijos:

A. Lengvųjų automobilių servisas;
B. Krovininių automobilių servisas.

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai:

Studijų programos tikslas:

parengti darbo rinkai konkurencingą, aukštos kvalifikacijos sausumos transporto inžinerijos specialistą, gebantį savarankiškai dirbti ir taikyti naujausias technologines žinias automobilių transporto inžinerijos srityje.

Studijų rezultatai:

gebės taikyti fundamentinių technologinių mokslų žinias, suprasti mechaninių, elektroninių įrenginių veikimo principus ir spręsti automobilių techninės priežiūros ir remonto projektavimo ir eksploatavimo uždavinius, vertindamas mokslo ir technologijų pasiekimus; gebės vertinti inžinerinius sprendimus etiniu, socialiniu, ekonominiu ir saugos požiūriu; gebės analizuoti automobilių detalių ir įrengimų veikimą, sudaryti jų remonto technologijas, parinkti ir projektuoti automobilių detales ir įrengimus; gebės organizuoti automobilių techninę priežiūrą, diagnostiką, matuoti ir analizuoti diagnostinius parametrus; gebės nustatyti automobilio detalių ir įrenginių remonto poreikį, analizuoti automobilio remonto darbus ir atlikti šių darbų kokybės kontrolę; gebės įvertinti verslo aplinką, parengti automobilių techninės priežiūros įmonės technologinį projektą, planuoti ir organizuoti įmonės/padalinio veiklą, analizuoti jos veiklos rezultatus, dalyvauti komandos darbe, veiksmingai ir atsakingai komunikuoti; taikys informacines technologijas, programinę įrangą inžinerinėms problemoms spręsti, sprendimo duomenims gauti, apdoroti ir procesams valdyti; gebės savarankiškai gilinti profesinės veiklos žinias.

Profesinės perspektyvos:

automobilių techninio eksploatavimo specialistas gali dirbti įvairiose transporto priemonių remonto įmonėse, transporto priemonių ir jų komponentų prekybos organizacijose, transporto priemonių įrangos pardavimo ir priežiūros įmonėse, techninių apžiūrų centruose, gali siekti aukštesnio išsilavinimo universitetinėse aukštosiose mokyklose.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: inžinerijos mokslų profesinis bakalauras

Nuolatinių studijų programa

Ištęstinių studijų programa

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU