Informacinių sistemų inžinerija

Fakultetas: Petro Vileišio geležinkelio transporto fakultetas
Valstybinis kodas: 6531BX011
ISCED kodas: 6550714
Studijų programa akredituota iki 2019-08-31

Studijų kryptis: Informatikos inžinerija
Studijų formos: Nuolatinė, Ištęstinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai, Ištęstinė - 4 metai
Studijų programos specializacijos: Nėra

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai

Studijų programos tikslas – parengti informacinių sistemų specialistus, gebančius atlikti įmonių veiklos ir informacinių sistemų poreikių specifikavimą, projektuoti, programuoti, diegti, tobulinti ir atnaujinti kompiuterizuotas informacines sistemas, diegti ir administruoti kompiuterių tinklus ir operacines sistemas, kurti ir administruoti duomenų bazes bei internetines svetaines, gebančius savarankiškai priimti sprendimus, sėkmingai dirbti konkurencinėmis rinkos sąlygomis ir tobulėti profesinėje veikloje.

Studijų rezultatai: žinos kompiuterių architektūrą, tinklus, operacines sistemas; žinos informacinių sistemų, duomenų bazių kūrimo, administravimo ir projektavimo principus ir taikys projektuojant informacines sistemas ir duomenų bazes; gebės taikyti interneto technologijų ir internetinių programų kūrimo žinias; turės darbo su kompiuterių technine ir programine įranga įgūdžių ir gebės juos eksploatuoti; gebės parinkti, įdiegti ir prižiūrėti programinę bei techninę įrangą informacinių sistemų inžinerijos problemoms spręsti, išmanys ir taikys informacinių sistemų saugos principus.

Profesinės perspektyvos: absolventas gali dirbti įvairiose verslo/transporto įmonėse bei organizacijose sistemų analitikais, sistemų integravimo specialistais, IT projektų vadovais, informacinių sistemų ir duomenų bazių administratoriais ir kt. Absolventas gali vykdyti informacinių sistemų diegimo, eksploatavimo ir tiriamąjį darbą. Absolventas turi teisę stoti į universitetines Informatikos inžinerijos krypties studijų programas.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: informatikos mokslų profesinis bakalauras.

Nuolatinės studijos

Ištęstinės studijos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU