Transporto logistika: absolventų kontaktų vakaras

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2024 m. vasario 9 dienos vakarą Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Verslo ir viešosios vadybos katedra pakvietė visus Transporto logistikos studijų programos absolventus į kontaktų vakarą.

Šio susitikimo tikslas – alumnų klubo įkūrimas, ryšio tarp kolegijos bendruomenės bei kolegiją baigusių absolventų stiprinimas. Absolventams tai buvo puiki proga pasimatyti su buvusiais grupės draugais, bendrakursiais bei dėstytojais ir, žinoma, užmegzti naujų pažinčių bei kontaktų. Verslo ir viešosios vadybos katedros dėstytojams šis susitikimas suteikė galimybę atnaujinti ryšius su buvusiais studentais, kurie dabar gali būti puikiais pagalbininkais organizuojant edukacines paskaitas arba ekskursijas į įmones, padedant rasti praktikų vietų šiuo metu besimokantiems studentams.

Renginyje sveikinimo žodį tarė kolegijos direktorius dr. Rolandas Vitkūnas, Statybos fakulteto dekanas dr. Deividas Navikas bei Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jurgita Ginavičienė. Absolventai ir dėstytojai dalyvavo kontaktų užmezgimo žaidime, kurio tikslas – susipažinti su naujais žmonėmis ir surasti nors vieną naują žmogų, su kuriuo būtų galima toliau vystyti bendradarbiavimą. Per renginio pertraukas susirinkę dalyviai buvo raginami palikti pėdsaką apie savo dalyvavimą baltoje drobėje, kuri po renginio bus saugoma Verslo ir viešosios vadybos katedroje.

Buvo smagu girdėti ore tvyrantį džiaugsmingą šurmulį, dalytis prisiminimais, sutikti bendrus pažįstamus bei stebėti naujai besimezgančias draugystes.

Renginį organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jurgita Ginavičienė ir tos pačios katedros asistentė, Transporto logistikos studijų programos absolventė Virginija Tatarčuk.